Goldy Forever Golden Retrievers: "GOLDY"                       Domů 

      Aktuálně - updaty

         Horké novinky

                  O nás   

            Naši Goldeni     

           Naše úspěchy

            Nabídka krytí     

        Štěňátka - vrh "A"

              Naše odchovy

              Fotogalerie

       Info o plemeni, rady       

               Kontakt

                E-mail  

      

                  SOUČASNOST

V současnosti naši zlatou smečku netvoří jeden, ale hned několik zlaťáčků.

Ke Goldynce v červnu roku 2001 přibyla druhá zlatá holčička, a sice Adora z Tvaroženských hájů. "Aura" vyrostla ve zdravou a krásnou goldení slečnu s typickou povahou a výbornými loveckými vlohami. Složila OVVR v 1. ceně, absolvovala rtg HD spolu s nepovinnými zdravotními vyšetřeními (rtg ED, vyšetření očí) a zúčastnila se pár výstav, čímž splnila podmínky chovnosti a stala se, v březnu roku 2003, oficiálně chovnou fenečkou.

V září roku 2002 jsme si přivezli pejska z Francie, jménem Ashbury Touch the Sky. "Robbie" prokázal kvality svého původu a vyrostl v nádherného plemeníka vynikajícího zdraví, typické povahy, skvělých loveckých vlastností a špičkového exteriéru. V lednu 2004 se stal čerstvě chovným psem a už se moc těší na své první nevěsty. Má absolvovaná i nepovinná zdravotní vyšetření (lokty, oči) s výbornými výsledky, je plnochrupý, složil OVVR s plným počtem bodů a na výstavách sklízí velké úspěchy a uznání hlavně od kvalitních zahraničních rozhodčích. Máme z Robbieho kvalit velikou radost a nedočkavě se těšíme na jeho první štěňátka!

O rok později, v září roku 2003 se Aura stala maminkou devíti úžasných štěňátek s vynikajícím anglickým plemeníkem, MCH Paudell Pure Passion. Některá z nich už odešla do světa a některá vyrůstají stále v naší smečce, společně s námi. Máme z nich velikou radost, zatím se vyvíjí velice nadějně a vypadá to, že se stanou typickými zástupci svého plemene ve své povaze i exteriéru.

           Astral Passion Goldy Forever, Ashbury Touch the Sky, Adorable Passion Goldy Forever, Angel Of Passion Goldy Forever - únor 2004

                                             >> BUDOUCNOST                    

                                                                                                          Text + photos  - Milena Blaháková - 

 

 © Copyright Goldy Forever Golden Retrievers 2002, 2003, 2004. All rights reserved / všechna práva vyhrazena. Fotografie smí být použity pouze se souhlasem autorky.

Made and designed by Milena Blaháková. Web vytvářen z lásky a obdivu k plemeni a k našim Goldenům především.   

Spuštěno: 25.7. 2002      LAST updated: 22. 2. 2004                                           Co je nového na našem webu?