***** GOLDY FOREVER Golden Retrievers *****
chovatelská stanice zlatých retrívrů*** VZPOMÍNÁME ***

Zní mi to až neuvěřitelně, když si to uvědomuji, ale je to tvrdá realita - dne 30.4. 2007 by naše první zlatá holčička Goldynka (Agga z Čelákovic) oslavila jubilejních 10 let, kdyby nebyla dědičně vážně nemocná a dožila se jich ... a znamená to, že v červnu tomu bude již 10 let, co Goldy, jako naše první "zlaťačka" překročila poprvé práh našeho domova ... a tím změnila životy nás všech. Závratně a nezvratně. Prostě a jednoduše: osudová láska.

Co to znamená v lidském životě období 10ti let? Pro někoho málo, pro někoho naopak moc.
Jisté ovšem je, že 10 let v životě každého psa znamená významný životní úsek. Bohužel naši nejlepší přátelé mají ve srovnání s námi mnohem kratší životy.
Sedím tu celá zamyšlená a filosofuji, vzpomínám na časy "dávno minulé" a najednou si uvědomuji, že jsem o těch 10 let mladší ...
Vracím se v čase pozpátku a najednou jsem se vidím na naší první návštěvě u chovatelů naší Goldynky, hladím si opět ta úžasná medvíďátka,
mazlím se s nimi a jednoznačně na základě "srdeční volby" si vybírám to "naše zlatíčko" - tu naši zlatou psí holčičku, která má bohužel osudem tvrdě vyměřené pouze 4 roky života na tomto světě.
Ale jsou to 4 krásné a naplněné roky, plné upřímné psí lásky a mnoha nezapomenutelných společných "psích" zážitků.

Na Goldynku nikdy nikdo z nás nezapomene. Stala se právoplatným členem naší rodiny a obohatila nás štědře, jako první náš pes vůbec, o bohatství a tajemství své průzračné a neuvěřitelně bohaté psí duše.
Otevřela nám s důvěrou bránu do "psího království", a odtud nebylo, není a nikdy nebude cesty zpět.

Právě díky Goldynce a její oddané a zlaté psí dušičce máme teď rodinu takových úžasných zlaťáčků.
Právě díky Goldy jsme propadli nepopsatelné vášni s ušlechtilým jménem: "ZLATÝ RETRÍVR".
GOLDY, děkujeme Ti. Bylas naprosto jedinečnou bytostí a navždy jí zůstaneš v našich nitrech, v našich srdcích.
Milujeme Tě, lásko naše zlatá.
GOLDY FOREVER.

Já s Goldy - před 9ti lety - kde jsou ty časy?