ŠTĚNATA / PUPPIES

Aktualizace – srpen 2016

Máme nádherná, zdravá štěňátka. Pro více informací se podívejte SEM

Kontakt: astralgoldens@gmail.com, 739 652 194

————————————————————————————————————————-

Aktuálně se těšíme na ZLATÁ štěňátka, která by se měla narodit v průběhu března 2015 pod záštitou naší chovatelské stanice 😀

Brzy dodám vícero informací 🙂

Just in this moment we are waiting for wonderfull golden pups during March 2015 – they will be wonderfull, Im sure 😀

More details will add soon …… 🙂

————————————————————————————————————–

Níže uvedená nabídka není již více aktuální. The offer under this text isnt actual anymore.

————————————————————————————————————–

Aktuálně máme dva vrhy – odběry štěňátek jsou možné v červenci a srpnu 2014 !!!

MÁME krásné PEJSKY I FENEČKY !!!

1) 1. VRH – CHARMED: Štěňátka se narodila dne 19.05. 2014, máme 5 holčiček a 3 kluky jako buky, jsou nádherní, celý vrh je úžasně vyrovnaný … odběr bude možný od poloviny července, ve věku minimálně 8 týdnů. Návštěvy ještě před odběrem štěňat jsou naprosto vřele vítané, přijímáme pouze vážné zájemce, na sms a emaily typu odkud jste a za kolik prodáváte nereagujeme … tolik času nemáme :)). Štěňátka jsou ze spojení JCH Jako´s Mystic Touch x Born fot You Astral Sky 🙂. Jedná se o velice kvalitní zahraniční spojení, mimořádně vhodné na chov, výstavy, práci, canisterapii, ale toto není pdomínka pro prodej štěňat.  osobní kontakt se zájemci je velice důležitý! Trvalý kontakt a výborný chovatelský servis samozřejmostí.. Štěňátka budou mít krénovou a světle zlatou barvu.

Email astralgoldens@gmail.com, astral.sky@seznam.cz nebo 739 652 194.

Více info a fotky najdete zde.

2) 2. vrh – IDEAL VRH Little Violet´s Ever so Clever x Dance With Love Goldy Forever – štěňátka se narodila dne 26.06. 2014, k odběru budou v 2. polovině měsíce srpna 2014. Jedná se o ZLATÝ vrh – máme 4 fenečky a 1 pejska. Více info na emailu astralgoldens@gmail.com nebo 739 652 194. Kvalitní původ, výborné anglické linie. Velice nadějní na canisku, práci, chov … výstavy atd. Není podmínkou pro zadání štěňátka! Odběr možný koncem srpna 2014. Oba rodiče můžete vidět přímo u nás doma! Štěňátka budou ve zlatavých odstínech.

———————————————————————————–

Níže uvedená nabídka není aktuální.

—————————————————————————————————————————————————————-

Máme štěňátka, DOB 06.10. 2013, k odběru začátkem prosince 2013, vrh je celý zlatý, máme pouze dva krémové pejsky, jinak máme zlaté holky i kluky !!! / we actually have pups, all litter is in golden colour, only 2 males are cream, other pups – females and males – are golden colour. Some pups are still available DOB 06.10. 2013, they can go to new familys in December 2013 !!!

If you are interested in our litter or in our litter plans, please send me an email astralgoldens@gmail.com or call me – +420739 652 194.  

V případě zájmu o štěňátko nebo v případě otázek ohledně našich plánovaných vrhů mě kontaktujte emailem nebo telefonicky – astralgoldens@gmail.com, 739 652 194.

Níže uvedená nabídka není aktuální.

———————

Aktuálně OČEKÁVÁME ŠTĚŇÁTKA koncem března, více informací na stránce „Aktuální vrh“.

Actually we are waiting for birth of puppies at the end of March, more details at page ACTUAL LITTER 🙂