Milovaní senioři / BELOVED SENIORS

Zde prezentujeme naše milované veterány, tozn. pejsky a fenky, kteří se dožili věku 8 let a výše…

U holek tento věk 8+ znamená, že už dále v chovu nemohou působit, u kluků je to tak, že mohou krýt defakto do smrti, když mají dobré semeno a sexuální chuť :), ti tedy věkem nejsou omezeni co se chovu týče, ale zařadila jsem je sem na základě jejich věku pro lepší „pořádek“ na mém webu.

To, že se jedná o veterány neboli seniory, ale automaticky neznamená, že jejich aktivní život tímto u nás končí !!! My se totiž veteránů nezbavujeme (což je bohužel „módou“ u něktěrých chovatelů), naopak s námi tráví své životy se vším všudy, až do svých posledních dnů … snažíme se jim poskytovat co nejlepší péči po celý jejich život, o to spíše v seniorském věku, kdy je to o to více potřeba.

Naši milovaní veteráni jsou pejskové a fenečky, se kterými jsem toho opravdu hodně prožila a jen těžko se učím žít s představou, že tu jednoho dne nebudou … každý další den s nimi je pro mě pocta a štěstí, každý okamžik je kořením života, každý zážitek opravdovým darem, protože člověk bohužel nikdy nemůže vědět den a ni hodinu … o to spíše si musí umět vážt toho, co má, a já jsem moc vděčná za to, že tu máme úžasnou „bandu“ zlatých seniorů v tak dobrém zdravotním stavu se stále pozitivní náladou a jiskrou v očích … naši milované bábule a dědkové, dali nám toho za život tolik, nedá se to ani vyjádřit slovy … vděčíme jim za mnohé a jsem nesmírně šťastná za to, že tu jsou a že jsem získala tak ohromný dar a trávila jsem s nimi velikou část svého života, který mi obohatili neuvěřiteným způsobem!!!

Naši drazí senioři s námi chodí na procházky do přírody, k vodě, do lesa i na pole, někteří z nich s námi ještě stále aktivně jezdí na hony i do svého vyššího věku, když to jejich zdravíčko a kondice dovolí (samozřejmě s ohledem na jejich aktuální stav, přiměřeně se zátěží atd.), a někteří z nich se s námi také ještě účastní výstav ve veteránských třídách, většinou s výbornými výsledky (Aurinka se stala Dual Veteran Šampionem, Robbie se stal CZ veteran šampionem, Astral se stal CZ veteran šampionem a je čekatelem Veteran CH SK, Sky se stala čekatelem Veteran CH CZ) …

U nás zkrátka život pro pejsky, ani v tomto věku nekončí ……….. každý pejsek se, stejně jako my lidé, stane jednou veteránem, pokud to bůh dá. A protože čas u pejsků neskutečně letí, mnohokrát víc, než u nás lidí., užívejte si naplno každé společné chvíle …………. <3

Ti, kteří své milované psí společníky už ztratili, moc dobře ví, o čem mluvím! Bohužel nebo bohudík, nikdo nejsme nesmrtelní. Tak si zkrátka života užívejme, jak se to jen dá !!!!!!!!!!! Je totiž moc, moc krátký !!!!

Lásky moje, miluju vás všechny …