Očekáváme štěňátka – březen 2013, VRH FEEL !!!

Koncem března očekáváme narození štěňat ze spojení Cavaliera De Wind Goldy Forever a Born for You Astral Sky.

Tato štěňátka budou k odběru koncem měsíce května. Samozřejmě budou několikrát odčervena a naočkována. V případě zájmu o štěňátko mě kontaktujte

Očekáváme štěňata ve všech směrech velice kvalitní. Spojení je postaveno na kvalitních anglických krevních liniích. Kompletní původ najdete zde.

Oba rodiče najdete tady doma u nás, a kromě nich ještě další jejich předky. Takže se můžete na vlastní oči přesvědčit, jací jsou nejbližší předkové našich budoucích zlaťáčků 🙂 – máte možnost poznat jejich povahy a vidět jejich exteriér, a to dokonce několik generací zpátky!

Otec štěňat – náš Cavalier je jedním z našich nejlepších pracovních psů, který každoročně odchodí velké množství honů a odvádí na nich vynikající práci. Je to nádherný a nebojácný pes, zároveň však velice kontaktní společník, na výstavách hodnocen vždy výborně. Jeho matkou je naše třetí nejlepší výstavní fenka, dvojnásobná championka – CH Attractive Passion Goldy Forever, dcera špičkového anglického plemeníka ICH Paudell Pure Passion a naší zakládající chovné fenky, Vet CH Adory z Tvaroženských hájů, naší Aurinky. Předkové Cavaliera, jsou úspěšní jak výstavně, tak pracovně. Jeho otcem byl vynikající anglický pes Europ. Daily Rays Catch the Wind, pes, který se mimojiné zapsal velice kladně do chovu vynikajícími zdravotními výsledky svého potomstva. Také svým exteriérem udělal v chovu velmi mnoho – předával výborný typ, krásné hlavy a výbornou stavbu těla. Rovněž s Cavalierovou maminkou a babičkou se pravidelně účastníme honů na drobnou zvěř ve zdejších bažantnicích. A obě holky, i přes svůj vyšší věk (9 a skoro 12 let) odvádí skvělou práci a rozhodně věkem neztratily chuť a temperament do práce :). Cava má zkrátka být po kom špičkovým pracovním psem :). Moc se na jeho štěňátka těšíme. Už v minulosti prokázal, že dává krásná a zdravá štěňata s výbornými loveckými vlastnostmi.

Matkou štěňátek je naše Judy – krásná krémová fenečka veselé povahy, krásného typu, elegantního pohybu, výborného temperamentu, pracující s velikou chutí a vášní, která je pro toto plemeno naprosto typická. Je dcerou naší výstavně nejúspěšnější fenky Sky, tedy vnučkou našeho výstavně a pracovně nejúspěšnějšího chovného psa vůbec (ICH MCH Ashbury Touch the Sky) a jejím otcem je pes rovněž se stanice Ashbury (ve Francii), celým jménem ICH Ashbury Conan Doyle, jenž je mimojiné dokonce i Světovým vítězem, a to je titul, který se jen tak často nevidí! A tak bychom mohli pokračovat dál ještě několik generací zpět. Z obou stran Judynky rodokmenu můžeme najít jedince výborných jmen s výborným zdravím, dobrými pracovními výsledky i s mnoha výstavními tituly. Judynky maminka Sky nám dala tři nádherné vrhy s výbornými zdravotními výsledky, typickými povahami, vynikajícím exteriérem a výbornými loveckými vlastnostmi. Pevně věříme, že Judynka bude stejně tak dobrou maminkou a stejně tak kvalitní chovnou fenkou, jako byla a je její matka.

Původ štěňátek z vrhu FEEL ch.s. Astral Sky je mimořádně kvalitní, vítáme zájemce na práci, chov, na výstavy, ale to není podmínkou – hlavně pro naše štěňata hledáme „normální“ rodiny, které jim poskytnou dobrý domov, hodně lásky a dobrou péči po celý jejich následující život! Všem majitelům našich odchovů nabízíme trvalý kontakt a chovatelský servis.

Očekáváme štěňátka barvy světle zlaté, zlaté, sytější zlaté i krémové.

Pro více informací a rezervaci štěňátek mě kontaktujte e-mailem, nebo telefonicky: astralgoldens@gmail.com nebo astral.sky@seznam.cz , tel. +420739 652 194.