Štěňátka mají 3 týdny / Pups are 3 weeks old

Dne 9.6. 2014 slaví náš vrh CHARMED (Fjord  x Judy) přesně 3 týdny života. Za tuto dobu miminka nádherně vyrostla a udělala mnoho pokroků. Kolem 10. dne se jim otevřela očička a začala slyšet. Ve 2. týdnech věku jsem je poprvé odčervila pastou Caniverm a maminku Judy tabletami. Miláčkové nádherně přibírají, vážíme je každý den. Judynka si občas ke kojení i sedne a moc dobře se o mimina stará, všechno po nich poklízí, poctivě je čistí. Dle potřeby zkracujeme malým kouzlíčkům drápky, aby ji to při kojení totlik nebolelo. Minulý týden, ve věku 16ti dnů, se na nás přijela podívat teta Renata a nafotila mnoho překrásných fotek jako do knížky nebo kalendáře. Na některé se můžete podívat níže. V přípravě je velká fotogalerie mimin i jejich předků.

Stručné hodnocení vrhu: mimina jsou nádherně vyrovnaná a jsou v typu jedno jako druhé. Vynikající pigment, nádherné hlavy, mají výborné reflexy, jsou velmi aktivní, čilá a kontaktní. Je to překrásný a ve všech směrech velice kvalitní vrh. Budou mimořádně vhodná na mnoho aktivit, velice nadějná na další chov, práci, výstavy, canisterapii … ale není podmínkou, se vším ráda poradím …

V případě vážného zájmu o štěňátko mě kontaktujte – astralgoldens@gmail.com či astral.sky@seznam.cz, mobil +420739 652 194. Návštěvy jsou po předchozí domluvě možné od 5tého týdne věku štěňátek. Více informací o tomto vrhu a rodičích a další – starší fotky najdete na této úvodní stránce, když sjedete o něco níže v novinkách.

Níže pár fotek našich štěňátek od paní Ing. Renaty Hasilové (ve věku 16 dní), moc děkuji za její super přístup a profi fotky !!!

SKUPINKY / GROUP photos 🙂

 

A portrétky jednotlivě … 🙂 – and the PORTRAITS

Fenečky / FEMALES

Paní žlutá / Mrs Yellow

Paní Oranžová / Mrs Orange

Paní Červená / Mrs Red

 

Paní Růžová / Mrs Pink

Paní bez obojku / Mrs without collar

PEJSKOVÉ / MALES

Pan modrý / Mr Blue

Pan Zelený / Mr Green

 

Pan Fialový / Mr Violet