Doporučení pro zájemce o štěňátko od nás

Protože se množí ty samé případy a není v mých silách ani časových možnostech reagovat na všechny maily či SMS nebo ztracená volání, prosím všechny zájemce o štěňátako o tyto kroky: 1) zvažte si, zda štěňátko opravdu chcete, kdy ho chcete a za jakým účelm si jej chcete pořídit, s tím souvisí samozřejmě i vaše časové a finanční možnosti, 2) když jste napevno rozhodnuti, že štěně opravdu chcete a rozhodnete se, že ho chcete právě od nás, žádám vás o to, abyste mi neposílali stručné maily typu „máte ještě štěně“ nebo „jakou mají štěňata barvu“ atd. Upozorňuji předem na to, že na maily „odkud jste“ a „za kolik“ jsem opravdu alergická. Žádám vás o zaslání informačního emailu o vás, vaší rodině, vašich plánech se štěňátkem do budoucna, včetně toho, kde plánujete, že bude pejsek bydlet atd.

Není to lustrace, je to zkrátka o tom, že mi na mých psech a odchovech záleží a mám logicky zájem vědět dopředu, jací potencionální zájemci se o naše štěňata zajímají. Rozhodně neprodávám štěňata každému, záleží mi na tom, kam je umístím. Hledáme férové a zodpovědné zájemce. Neprodáváme štěňata do výkupů ani množitelům na následnou „strojovou výrobu“ ubohých štěňat.

Dopředu je možné zamluvit si štěně i z budoucích spojení u nás, ale opět vás žádám o zaslání informačního emailu o vás a vaší rodině.

Děkuji za pochopení všem rozumným lidem. Myslím, že tímto ušetříme spoustu času a usnadní to naši komunikaci.