Cavalier De Wind Goldy Forever „Cava“

CHOVNÝ PES / STUD DOG

čekatel českého championa krásy /expectant of Czech Champion

čekatel polského championa krásy ( expectant of PL Champion

čekatel ICH / expectant of INTERCHAMPION

CAVOVO POTOMSTVO / CAVA´s PROGENY

Europas. Daily Rays Catch the Wind x CH Attractive Passion Goldy Forever (K9data)

x

DOB 21.06. 2007

Chov: CHS Goldy Forever

Výstavy: 3 x VN 1, 1 x CWC, 1 x CACIB. 1 x V1, CAC – čekatel CH CZ, 2 x V2 res.CAC, V4, 6 x výborný bez umístění, nominace do soutěže o nejlepší pohyb

Zkoušky: OVVR I. cena, vítěz zkoušek, OVVR II. cena, KPZ – I. cena, 183 bodů

Zdraví: HD AA, ED 00, oči OK / eyes negative

 Charakteristika: Cavalier je nádherný, energický a sebevědomý mladý pes světle zlaté barvy a výborného loveckého temperamentu. Je to pes plný vitality a neuvěřitelné energie. Ponechali jsme si jej z prvního vrhu naší Kessy a charismatického Finna a můžeme se smělostí tvrdit, že do puntíku splnil všechna naše očekávání. Stal se z něj vynikající lovecký pes, výborně upotřebitelný v lovecké praxi a kromě své nezdolné vášně pracovat ve vodě je to pes, který miluje práci se srstnatou i s pernatou zvěří a nemá problém donést COKOLIV. Cava má neuvěřitelnou vytrvalost, ohromnou chuť do práce a tomu odpovídá stavba jeho těla – je to typický atlet, výborně nasvalený, velice dobře, ale nikoliv přehnaně úhlený, s hlubokým hrudníkem, pevné stavby těla a vynikající horní linii a s typickou, výraznou psí hlavou. Cavalier má mimořádně elegantní pohyb, nosí se hrdě, protože si je vědom svých kvalit.

Cavalier je již také několikanásobným pyšným otcem. Dává silná, zdravá, vyrovnaná štěňata, jak v povaze, tak v typu a exteriéru. Jeho děti po něm ve velké míře dědí dobré zdraví, typické povahy, výborný exteriér, krásný pohyb a vynikající lovecké vlastnosti.

Cavova dcera FEEL FOR FATE Astral Sky, věk 6 měsíců (VN 1 na KV Oslavany)

Fotogalerie