DREAM OF VICTORY ASTRAL SKY „Vivi“

CHOVNÁ FENKA / BROOD BITCH

Naše krásná juniorka ze spojení Harryho a Sky, pro budoucnost velice nadějná a šikovná holčina :). Vivi je čekatelkou CH Rakouska a JCH Polska. Je to pracovně výborná holka s naprosto překrásným exteriérem a super vztahem ke všem lidem – dětem. Je velikou nadějí pro náš budoucí chov. Je to pyšná dcera svých rodičů – nádherného a legendárního HARRYHO a naší úžasné SKY.

SH CH. Shardanell Castaspell x MCH JCH Arctic Sky Brdské Zlato (K9 původ)

DOB 22.03. 2012  

Chov: CHS Astral Sky  

Výstavy: VN 4 (štěňata), VN 3 (dorost), 2 x V2, V2 res.CAC, V1, vítěz mladých – PL (čekatelka JCH Polska), V1, CACA – čekatelka CH Rakouska

Chrup: úplný, skus nůžkový

Zkoušky: OVVR prospěla

Zdraví: HD AA, ED 0/0

Charakteristika: Vivi je překrásná fenka ze spojení Sky a Harryho. Podědila po svých předcích maximum dobrého. Kromě vynikajících zdravotních výsledků má velice milou povahu a projevuje dobré pracovní vlohy. Vivi je milá a nekonfliktní, vždy velice přítulná a mazlivá. Miluje děti, lidi, psy … stejně jako její máma, a stejně jako ona, vřím tomu, bude výborná pro práci jako v canisce, tak i na honech. Vivi miluje vodu a práci ve vodě. Pracovní kariéra ji ještě čeká, ovšem vlohy pro aport má silné, tak věříme, že se bude dařit. Stejně jako na výstavách, protože Vivien je nádherná fena se silnou kostrou, vynikajícím úhlením, bohatou srstí a překrásným tmavým pigmentem. Prozatím se stala čekatelkou JCH Polska a Championa Rakouska. Více než výstavy ale miluje přírodu, lesy, louky, vodu a práci se zvěří :).

Vivi je sluníčko, které původně nemělo zůstat doma, ale už je tu nastálo a tohoto rozhodnutí nelituji :).

Fotogalerie:

Více informací bude následovat!