ŠTĚŇÁTKA aktuálně k prodeji !!!

Aktuálně máme štěňátka K OKAMŽITÉMU ODBĚRU. Pouze do vynikajících podmínek. Více informací a fotky najdete zde.

Email: astralgoldens@gmail.com, telefon +420739 652 194

 

——————————————————————————————————————————————————————–

Níže uvedená nabídka není aktuální.

Aktuálně máme štěňátka K PRODEJI ze dvou vrhů:

1) 1. VRH – CHARMED: Štěňátka se narodila dne 19.05. 2014, máme 5 holčiček a 3 kluky jako buky, jsou nádherní, celý vrh je úžasně vyrovnaný … odběr bude možný od poloviny července, ve věku minimálně 8 týdnů. Návštěvy ještě před odběrem štěňat jsou naprosto vřele vítané, přijímáme pouze vážné zájemce, na sms a emaily typu odkud jste a za kolik prodáváte nereagujeme … tolik času nemáme :)). Štěňátka jsou ze spojení JCH Jako´s Mystic Touch x Born fot You Astral Sky 🙂.

Email astralgoldens@gmail.com nebo 739 652 194.

Více info a fotky najdete zde.

2) 2. vrh – IDEAL VRH Little Violet´s Ever so Clever x Dance With Love Goldy Forever – štěňátka se narodila dne 26.06. 2014, k odběru budou v 2. polovině měsíce srpna 2014. Jedná se o ZLATÝ vrh – máme 4 fenečky a 1 pejska. Více info na emailu astralgoldens@gmail.com nebo 739 652 194.

———————————————————————————–

Níže uvedená nabídka není aktuální. Ale těšíme se na štěňátka, která by se měla narodit v půlce května 2014 a k odběru budou v červenci 2014 !!! Již nyní přijímáme rezervace. Jde o velice zajímavé krytí, čistě zahraniční krev! Velmi kvalitní krevní linie, spojení je atraktivní i pro zájemce o chov, výstavy, práci a další kynologické aktivity (avšak není podmínkou prodeje štěněte). Předpokládáme hlavně krémové odstíny, ale nevylučujeme ani zlatou barvu, oba rodiče jsou krémoví, ale prarodiče mají i zlaté.

Přijímáme rezervace již nyní. Více na 739 652 194 nebo astralgoldens@gmail.com.

——————————————————————————————————————————————————————–

AKTUÁLNĚ nabízíme kvalitní, krásná a zdravá štěňata z vrhu GOLDY Astral Sky. Odběr možný prosinec 2013.

Níže pod fotkou najdete mnoho užitečných informací. Také se můžete podívat na stránku s portrétky jednotlivých štěňátek a také vřele doporučuji stránku o jejich rodičích a dalších předcích , kde najdete i komplet zdravotní výsledky až do 4té generace předků štěňátek :).

Štěňata se narodila dne 06.10. 2013, k odběru budou v I. půlce prosince 2013.

K dispozici máme fenečky i pejsky hlavně ZLATÉ barvy, dva pejsci jsou barvy KRÉMOVÉ. Po rodičích podědila ty nejlepší předpoklady pro pevné zdraví, vynikající exteriér, kvalitní lovecké vlohy a typické, vyrvnané povahy. Štěňátka jsou velice pěkná a vyrovananá v typu, mají velice přátelské, milé  a kontaktní povahy, velmi nadějný exteriér, husté kožíšky a velkou chuť a radost do života. Mohou se stát výbornými rodinnými společníky (v což pevně doufáme u všech štěňáte), ale také z nich mohou být výborní pracovní psi nebo i velké naděje na výstavy a jiné budoucí chovatelské aktivity. Jedno nevylučuje druhé, všem zájemcům rádi poradíme a podpoříme je v jejich plánech se štěňátky. Berte prosím v potaz to, že Goldeni jsou mimořádní společníci a jsou všestranní, tozn. že nás lidi umí uspokojit a potěšit v mnoha směrech (lov, canisterapie, agility, výstavy, záchranářský výcvik atd atd), ovšem nejsou to psi kteří by se hodili jako obranáři nebo hlídači na velký pozemek … agresivita a ostrost jim je cizí, stejně jako je pro ně přirozené milovat svou rodinu a milovat práci ve vodě, procházky v přírodě, lovecký výcvik atd. Také to nejsou psi vhodní na celoživotní pobyt v kotci nebo v jakékoliv jiné izolaci stranou od své rodiny. Shrnu-li to a podtrhnu, pokud bude mít Golden kotec byť sebelepší nebo zahradu sám pro sebe sebvětší, nebude tak šťastný, jako v menším bytě spolu se svou rodinou, kde bude žít jako opravdový společník (za předpokladu toho, že se mu rodina bude věnovat i po pracovní stránce – procházky, výcvik atd). Nejsmutnější Golden je totiž ten, který je po většinu svého života sám !!!

Naše štěňata samozřejmě mají průkaz původu (FCI), jsou po řádně uchovněných, zdravých rodičích. Štěňata jsou naočkovaná, opakovaně odčervená a očipovaná, každé dostane svůj europas (možný i na cesty do zahraničí). Jsou ve výborné veterinární i domácí péči. Štěňátka odchováváme od prvního dne jejich života doma. Pejsky zásadně nemáme v kotcích. Štěňátka jsou zvyklá na dítě, jiné pejsky, kocoura, různé zvuky atd. Děláme maximum pro jejich dobrou socializaci tozn., aby měla co nejlepší start do nového života se svými novými majiteli. Samozřejmostí je u nás kvalitní výživa chovné fenky (matky) i štěňátek. Majitelům našich odchovů postytujeme trvalý a nadstandardní chovatelský servis. Mimojiné pořádáme i různá výcviková setkání, pomáháme s nácvikem na zkoušky, radíme s tím jak pejska dobře ostříhat, pomáháme s předvedením pejska na výstavě apod. Můžete u nás vidět jak rodiče, tak i další předky našich štěňátek.

!!! Upozornění pro zájemce o naše (a nejejn naše) štěňátka: Ačkoliv jsou naše štěňátka odmala zvyklá na kontakt s dětmi, nejsou vhodnou „hračkou“ či „plyšákem“ pro děti, darovanou bez rozmyslu !!! Každý rodič musí počítat s tím, že i když si jeho dítě pejska moc přeje (a to je většina dětí), tak že hlavní míra odpovědnosti za pejska bude na jeho bedrech. Goldeni umí být pro děti maximálně oddanými společníky, ale vše musí mít svůj řád, svá pravidla a svůj smysl. Vše závisí na vedení dětí ze strany rodičů, na věku dětí, jejich osobnosti, na jejich chuti se pejskovi věnovat a především na časových možnostech dospělých. Znám velmi šikovné a obětavé děti, které se umí o pejsky starat maximálně dobře (některé dokonce snad i lépe než rodiče!!), takže toto tak zcela nezavrhuji, ale každý zodpovědný rodič musí dopředu vědět, že o pejska se bude starat celá rodina a samozřejmě není vhodné štěně nechávat s malými dětmi o samotě na JAKOUKOLIV dobu (sama mám menší dítě tak moc dobře vím, o čem mluvím) !!! Naši psi jsou tak hodní a zvyklí na našeho syna, že by dětem nic neudělali a náš syn by na nich mohl snad i dříví štípat, ale pořád se jedná o šelmy psovité a člověk si nikdy nemůže být 100% jistý reakcí psa na často prudké a nevyzpytatelné chování dítěte, ať už jde o jakékoliv plemeno (tzv. „sebevhodnější“ k dětem). Může se stát, že štěně si bude chtít hrát, dítě poškrábe, nechtěně ho zachytne ostrými zoubky, nebo ho třeba shodí na zem atd. atd. nebo naopak dítě může ublížit pejskovi (protože hlavně menší děti nemají ještě mnoho citu a neumí to tolik rozlišovat-opět s tímto mám bohaté vlastní zkušenosti). Proto apeluji na zodpovědnost rodičů !! Mediálních kauz ohledně údajných útoků psů na děti (event. i dospělé lidi) bylo už v TV a tisku více než dost … a v naprosté většině případů není na vině pes !!! Rovněž i proto, že nastává předvánoční období, apeluji na zájemce – nepořizujte si štěňata, nebo pejsky obecně, jako vánoční dárky. Nebo pokud ano, tak pouze v případě, že pejska plánujete už po delší dobu a CELÁ rodina je obeznámená s tím, co to bude znamenat. Golden se může dožít 10, 12 nebo i 15ti let a jeho pořízení proto není opravdu pouze chvilkovou záležitostí. Je to závazek na podstatnou část života, vašeho i vašich dětí. Ovšem není nic krásnějšího, když děti mohou vyrůstat v harmonii spolu s pejskem – s pejsky. To jim dá do života mnoho neocenitelných a nenahraditelných zkušeností a s největší pravděpodobností budou pak svou lásku a cit k pejskům předávat dál, i na své potomky a to je přesně to, co je v dnešní době potřeba. 🙂