Plánované vrhy (planned litters)

Aktuálně MÁME ŠTĚŇÁTKA. Více info zde.

Další vrhy plánujeme na rok 2017.

———————————————————————————————————————————————————–

Očekáváný ZLATÝ vrh – jaro 2015. Rezervace na štěňátka bereme dopředu (astralgoldens@gmail.com, 739 652 194)!

Brzy zde uvedeme další informace.

————————————————————————————————————————————————————

Aktuální KRÉMOVÝ a ZLATÝ vrh – dob 19.05. 2014, 5 feneček a 3 pesjci, odběr od poloviny července 2014. Jedná se o vrh CHARMED, zahraniční krytí ve Francii špiškovým plemeníkem anglické krve …  JCH Jako´s Mystic Touch x Born for You Astral Sky.

V případě zájmu o štěňátko mě neváhejte kontaktovat, pokud možno s co největším časovým předstihem ještě před odběrem !!!

 

—————————————————————————————————-

Předešlé vrhy / nabídka není aktuální …

„GOLDY …“ Astral Sky – narození v říjnu 2013, odběr 2 měs. po narození! K dispozici fenečky i pejsci, celý vrh je zlatý, jen dva pejsci jsou krémové barvy. Více na emailu nebo mobilu!

Naše další štěňátka plánujeme v průběhu roku 2013. Štěňátka budou především zlaté barvy (i když krémovou nevylučujeme :), samozřejmě budou po řádně uchovněných rodičích s výbornými zdravotními výsledky, s typickou povahou ale také s dobrými loveckými vlastnostmi a s typickým exteriérem. V tuto chvíli nevylučujeme ani krytí v zahraničí, protože plánů máme hodně :)), ale vše ukáže načasování hárání našich holek. V každém případě je rozumné rezervovat si štěňátko v dostatečném předstihu, o to větší pak máte možnost přednějšího výběru.

Podrobnější informace sem přidáme, jakmile to bude aktuální :). V případě zájmu o více informací mě samozřejmě můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem (+420739 652 194, astralgoldens@gmail.com nebo astral.sky@seznam.cz).

Our next litters we plan for year 2013. More details we will announce when it will be actual. We supposed to have pups typical in all the points and with mainly golden colour, but cream colour is also possible :). We probably will do also some next matings in abroad. We will see :). Reservation list for puppies is opened now. . You can contact me if you are interested in – +420739 652 194, astralgoldens@gmail.com or astral.sky@seznam.cz.