Po našich plemenících

Zde budu uveřejňovat nabídku štěňátek po našich plemenících.

Tato základní nabídka je  v rámci našeho servisu pro majitele fen, které jsou kryty našimi pejsky a je v tomto případě bezplatná.

Here you can find actual offer of puppies sired by our boys.

————————————————————————————–

AKTUÁLNĚ / ACTUAL puppy offer

—————————————————————————————

 

 Máme další radostné novinky, a sice od majitelů chovných fen, kteří u nás kryli.

VRH číslo 1: Náš JackLittle Violet´s Ever so Clever – se stal opět pyšným otcem. Dne 7.1. se po něm narodilo 8 krásných, převážně zlatých, ale i krémových, miminek. Maminkou je trojnásobná exteriérová šampionka s velice milou povahou a pěkným exteriérem, fenka MCH Dutch Destiny Estrella de Oro. Všechny fenečky z tohoto vrhu jsou již zadané, volní jsou pouze někteří pejskové a to jak zlaté, tak i světlejší barvičky. Štěňátka z tohoto krásného vrhu budou k dispozici koncem měsíce února. Pro více informací kontaktujte paní chovatelku Lucii Vodičkovou, webové stránky najdete zde.

V galerii najdete plno krásných fotek štěňátek.

——————————————————————————————————————————————————————

VRH č. 2: No a další krásnou novinkou je, že i další Jackova nevěsta zabřezla a již velice brzy porodí. Jedná se o fenku Fergie z Mokré Hory, jež působí v chovatelské stanici Golden Dummy pana chovatele Tomáše Dudeška. Tato fenečka je aktivně využívána v canisterapeutické praxi , má rovněž několik titulů z výstav a složené PZ. Porod je očekáván kolem 10.2. 2015. Předpokládáme především zlatá štěňátka :). K odběru budou v dubnu 2015. Pro více informací kontaktujte pana Dudeška – webovky najdete zde.

————————————————————————————-

JIŽ NEAKTUÁLNÍ NABÍDKA /níže/ :

————————————————————————————-

V chovatelské stanici SUERTE PELUDO se dne 11.8. 2014 po Jackovi (LIttle Violet´s Ever so Clever) narodily 3 fenečky a jeden pejsek. Pyšnou matkou je Amélia Punto Fuerte, krásná zlatá fenka, dcera našeho Michela a mimojiné i vnučka našeho Robbieho. Tento vrh má naprosto úžasný rodokmen. K zadání paní chovatelka nabízí 1 zlatého pejska. Pro více informací volejte 721 364 043 nebo piště vanova.martina@email.cz, kontakt paní MUDr.Martina Váňová.

—————————————————————————————————————————————————————–

V chovatelské stanici „Od Šeříku“ je volný krásný zlatý pejsek – URSUS od Šeříku.

Jeho matkou je krémová fenka Tenga od Šeříku, otcem náš Jack – Little Violet´ Ever so Clever. Kompletní původ tohoto pejska najdete zde.

Info o rodičích: maminka Tenga je aktivně užívána v canisterapii, stejně jako její matka. Je to elegantní fenka s moc milou a kontaktní povahou a výbornými loveckými vlohami. Tatínek Jack je pes výborných loveckých vlastností, aktivně užívaný v lovecké praxi s výborným kontaktem k lidem, zejména pak k dětem. Jack je úžasnou kombinací naprosto vyrovnané osobnosti.

Pejsek URSUS je zlatý, má vyrovnanou, kontaktní povahu, je velmi nadějný na chov, výstavy, práci, canisterapii…pejsek je očkovaný, čipovaný, tetovaný, opakovaně odčervený. Pejska jsem osobně viděla a moc se mi líbil.

Paní chovatelka uvítá stálý kontakt s jeho novými majiteli. Kontakt: Ing. Renata Hasilová, mobil 77596121, e-mail: odseriku@tiscali.cz.

Níže uvedená nabídka již není aktuální.

06.06. 214 se narodila především zlatá štěňátka ze spojení našeho plemeníka CAVALIER DE WIND GOLDY FOREVER a AMAZING HEART FOREVER MY.  Majitelkou matky štěňátek je slečna Anna Tóthová, kterou můžete kontaktovat emailem (anickatothova@seznam.cz), nebo telefonicky (728 705 009), či navštívit její webovky. Celkem se urodilo 7 štěňátek, 4 pejsci a 3 fenečky :). Moc blahopřejeme !!!

VOLNÍ JSOU V TOMTO VRHU DVA PEJSKOVÉ …

—————————————————————————————-

Níže uvedená nabídka je NEAKTUÁLNÍ / offer under this text int actual …

—————————————————————————————-

K dispozici jedna fenečka ze spojení CAVALIER DE WIND GOLDY FOREVER x ARLETA Z KOLBYHO VRŠKU, nar. 6.8. 2013, k odběr koncem září, kontakt paní Jana Prašivková, mob. 721 412 074. Barva srti štěňátek je od krémové až po zlatou!// One female is available for seriously interested people, born 06.08. 2013, combination CAVALIER DE WIND GOLDY FOREVER x ARLETA Z KOLBYHO VRŠKU, full pedigree here, she is very promising especially for work but also for shows and like a family member, for more details please contact the breeder – Mrs. Jana Prašivková, mobile +420721 412 074, Velké Němčice (South Moravia, CZ).

K dispozici také jedna fenečka a pejsci ze spojení CAVALIER DE WIND GOLDY FOREVER x ABONI OD DENISKY, nar. 12.8. 2013, k odběru začátkem října, pan Emil Křivan, mobil 720 513 229. Barva srti štěňátek je od krémové až po zlatou! // Other pups are available from this combination – full pedigreeCAVALIER DE WIND GOLDY FOREVER x ABONI OD DENISKY, they were born on 12.8. 2013 and there are available some males and 1 female, very promising for work and shows and also like family members, for more details please contact the breeder – Mr. Emil Křivan, mobile +420720 513 229, Šumná (Znojmo, South Moravia, CZ).

Pro více informací a rezervaci štěňátek kontaktujte chovatele!

———————————————————————————————————————————————————