JCH MCH Ashbury Absolute Lover „Michel“

STUD DOG for aproved bitches // CHOVNÝ PES

EP Daily Rays Catch the Wind x Ashbury Together For Ever, IMPORT FRANCIE

DOB 08.12. 2005

Chovatel: Cathy + Gérard Sonntag

Výstavy: Eurodogshow Budapest  – vítěz třídy pracovní, CAC

JCH CZ, CH HU, CH SK, CH CZ(=Multichampion)

Zkoušky: OVVR I. cena, PZ III.c., PZ I.c., FTR I. cena – CACT

Zdraví: HD AA, ED 00, oči opakovaně OK // eyes OK for several times, thyroid OK, OCD shoulders OK (štítná žláza a OCD ramen čisté)

Charakteristika: „Míša“ je naším druhým importem z Francie, ze známé stanice ASHBURY. Znovu zde musím poděkovat Cathy a Gérardovi Sonntag za to, že mi opět svěřili v mnoha směrech dokonalého pejska. Když jsem poznala tuto stanici, nemohla jsem si nezamilovat pejska Finna (Daily Rays Catch the Wind). No a právě po něm jsme si v zimě roku 2006 dovezli velice nadějné „méďovské“ štěňátko. Z „médvídka“ vyrostl „medved“ s velkým M a hrdě dostál svého jména. Stal se chovným psem, milovníkem dam a spolehlivým krycím psem. Kromě toho zvítězil na mnoha výstavách a stal se Multišampionem. Mnohem více však pro mne znamená to, že je i vynikajícím pracovním psem, který dělá vše, co mi na očích vidí :)) I Míša se, stejně jako Robbie, stal čekatelem šampiona práce. Nyní nás však spíše užije na to, abychom spolu chodili na hony, než na „honění“ titulů na zkouškách 🙂 Tak nebo onak, Michel má mnoho nesporných kvalit pracovních i exteriérových, a velice pěkné děti s vyrovnanými zdravotními výsledky. Michel je pes silné konstituce, masivní kostry, vynikajícího úhlení na obou „stranách“, výborné horní linie, velice husté, specifické skandinávské srsti, dominantní samčí hlavy s dobrotivým výrazem. Výstavy ho nebaví stejně jako nebaví mě, ale i tak si myslím, že se spolu ještě někde párkrát ukážeme :))

„Mišáček“ je můj závislák, pes, který na mě visí a paničku nevymění za nikoho na světě 🙂 Jsem šťastná, že ho máme, stejně jako některé jeho děti. Dělají nám radost. Michel dává krásná zdravá a silná štěňata. Má vyrovnané potomstvo s výbornými zdravotními výsledky. Jsem moc ráda, že u další náš francouzský kluk vyšel tak dobře a přispívá svými kvalitami do našeho chovu. Micheli, děkuji, jsi úžasný!