MCH JCH ARCTIC SKY Brdske Zlato

Chovná fena / brood bitch, matka vrhů Absolute, Born a Dream v ch.s. Astral Sky

ICH MCH Ashbury Touch the Sky x Dual CH Delibes´s Golden Marian  (původ K9)

DOB 18.08. 2004

Chovatel: Štorková Libuše, MVDr.

Výstavy: Slovakia Junior Champion, Slovakian Champion, Poland Champion, Czech Champion, Klubový vítěz CZ, Klubový vítěz mladých SK, BIS JUNIOR ………

Zkoušky: OVVR I. cena, PZ III. cena, CT zkoušky (canisterapie) – plný počet bodů/ full points

Zdraví: HD AA, ED 00, oči 3 x negativní (posl. vyš. 1/2012), OCD ramen OK, eyes OK for 3 times, last ex. 1/2012

Charakteristika: Sky je fenka z jednoho z prvních vrhů našeho Robbieho a jelikož jsem si vždy přála pokračovat v jeho krevní linii, této krásné holce jsem neodolala. Sky má mnoho chovatelských kvalit. Je mou doposud výstavně nejúspěšnější chovnou fenou vůbec. Kromě splnění podmínek 3 championátů, jednoho JCH a mnoha titulů CAC i CACIB a BIS pár se svým tátou je rovněž velice dobrou pomocnicí na honech drobné zvěře a nejen ona, ale i její děti dokazují, že se zde dobré lovecké vlastnosti drží a dědí – ostatně, i její otec i ve svých 9,5 letech na hony chodí a velmi tuto práci miluje, jako zamlada :). Kromě toho má Sky složené CT zkoušky na 100%, na aktivni canisku bohužel momentálně čas není, když pominu našeho syna :)), ale Sky je vždy taková, že vím, že se na ní dá dříví štípat a ona je mezi lidmi a dětmi naprosto spolehlivá, oddaná a velice kontaktní. Co se potomstva týče, má Sky za sebou krásné dva vrhy, oba s pejsky z Francie, s čistě zahraniční krví. Z prvního vrhu tu máme i některé její děti, se kterými nejen pracujeme, ale jsou už i chovní, potomstvo z druhého vrhu je také velmi nadějné, i když se jedná předvším o „domácí společníky“.

Nyní má Sky svůj třetí a poslední vrh, opět se jedná o zahraniční krytí, chcete-li ho vidět, podívejte se na stránku „Aktuální vrh“ v naší stanici.

 Fotogalerie – astralsky.rajce.net

Sky - eyes

Sky won CAC + Club winner ... year 2006

 

Sky

Sky a její potomstvo – brzy více fotek a info