Vrh ENJOY (srpen/August 2012)

Vrh ze spojení CH Absolute King Astral Sky x Cosmic Wind Goldy Forever, dat. nar. 04.08. 2012, pejskové ENJOY YOUR COFEE, ENJOY YOUR LIFE, ENJOY YOUR SPEED a ENJOY YOUR DREAM a fenečka ENJOY YOUR FANTASY.

————————————————————————————————-

Nabídka tohoto pejska již není aktuální!

Máme volného posledního pejska z tohoto spojení, nar. 04.08. 2012, světle zlaté barvy, velice milé a kontaktní povahy, je veselý, sebevědomý a naprosto zdravý, velice nadějný exteriérem, vhodný i na výstavy, lovecký výcvik a do dalšího chovu, ale není to podmínka pro jeho zadání, hledáme pro něj naprosto normální rodinu, kde bude mít veselý a spokojený život.

We have last male puppy available out of this combination:

 

Pro více informací volejte nebo pište! Astralgoldens@gmail.com, astral.sky@seznam.cz, +420739 652 194.  

Počátkem srpna 2012 se těšíme na narození štěňátek ze spojení těchto rodičů: CH Absolute King Astral Sky x Cosmic Wind Goldy Forever. Očekáváme štěňátka různých odstínů zlaté barvy. Oba rodiče mají vyšetření DKK i DLK 00, OCD ramen čisté, oči zdravé. Otec štěňat je nositelem titulů krásy Česka a Slovenska, má složené OVVR v I. ceně, PZ v I. ceně s titulem Res.CACT, matka je čekatelkou CH CZ, 1 x V1, CAC, 3 x výborná bez pořadí, OVVR I. cena, plný počet bodů, aport se zvěří.

Oba rodiče jsou naprosto zdraví, mají veselé a velmi přátelské povahy, King už se do této chvíle stal dvakrát tatínkem, Windy jedenkrát matkou. Oba mají moc pěkné děti s veselými a velmi milými povahami. S oběma rodiči se pravidelně účastníme honů na bažanty, to ale neznamená, že toto je bezdpomínečná podmínka pro majitele jejich štěňat. Chci tím ale zdůraznit to, že dbáme na udržování dobrých loveckých vlastností, typických pro plemeno zlatý retrívr a pravidelné chození na hony také dokazuje, že jsou naši psi zdraví a vitální a mají dobré povahy, jinak by se nebyli schopni takové zátěže účastnit. Je to nejen fyzická, ale i psychická zátěž, hony ale všichni naši psi, používaní k chovu, milují a to je důkazem toho, že jsou to naprosto typičtí zástupci svého plemene. King i Windy jsou si v povaze velice podobní a já i proto věřím, že toto jejich děti podědí ve velké míře po nich. V exteriéru jsou rovněž ten samý typ – očekávám mimořádnou vyrovnanost a podobnost. U nás doma můžete kromě obou rodičů vidět i další jejich předky a příbuzné (např. babičku, prababičku, strýce, prastrýce …….. :)). Oba rodiče pochází z velice vyrovnaných vrhů s velmi dobrými zdravotními výsledky.

Štěňátka by měla po svých předcích podědit hodně dobrého – typické povahy, velice pěkný exteriér, jednotný typ, veselé, oddané a přátelské povahy, dobré lovecké vlastnosti a pevné zdraví. Budou z nich výborní rodinní společníci, ale budou také velice nadějná na práci, výstavy a v případě zájmu i na chov a další kynologické aktivity. Předpokládáme zlaté kožíšky štěňátek. Měla by se narodit na začátku srpna, tozn., že k odběru budou koncem září – začátkem října, ve svých 8mi týdnech. Štěňata budou čipovaná, očkovaná a opakovaně odčervená, budou mít europasy a samozřejmě průkazy původu. Budou zvyklá na život v rodině, socializovaná s lidmi, dítětem a s dalšími pejsky. Budou naučena na superprémiové granulované krmivo. Prodáváme je se řádnou kupní smlouvou.

V případě vašeho zájmu o štěně z tohoto spojení mě kontaktujte emailem nebo telefonicky pro více informací: mobily: 739 652 194 nebo 723 559 215, emaily astralgoldens@gmail.com nebo astral.sky@seznam.cz.

Informace o původu: Původově se jedná o starou anglickou linií špičkových jedinců z anglické ch.s. Lorinford, odkud si chovatelka Helena Varjamo dovezla do své stanice Daily Rays ve Finsku dva překrásné jedince, psa a fenku – pes se jmenoval LORINFORD HARLEQUIN a kromě mnoha prestižních výstavních titulů včetně těch nejvyšších (Světový vítěz + Evropský vítěz) se stal opakovaně nejlepším chovným psem (Finsko – roky 2002 + 2003) a byl také ohodnocen titulem toho nejkrásnějšího Goldena ve Finsku v letech 1999 a 2000. Fenka se jmenuje LORINFORD HESPERIDES a spolu s výše zmiňovaným plemeníkem zpolodili 3 velice vyrovnané vrhy s výbornými zdravotními výsledky. Z prvního vrhu po „Sulovi“ a „Wilmě“ se narodil otec naší Windy – DAILY RAYS CATCH THE WIND, tímto pejskem jsme kryli naši Kessy – CH Attractive Passion Goldy Forever ve Francii v roce 2007. „Finna“ jsem měla tu čest poznat osobně ještě před krytím a už tehdy jsem se pro něj vnitřně rozhodla, že je to ten pravý pro můj chov, protože se mi velice zalíbila jeho veselá a aktivní a přitom velice milá a kontaktní povaha a už v té době měl několik vrhů, a to nejen ve Francii, s velice dobrými zdravotními výsledky a produkoval štěňata  v jednotném typu, který se mi velice zamlouval. „Finn“ žil u našich přátel, manželů Cathy a Gérarda Sonntag ve Francii (CHS ASHBURY). Byl to mimořádný pes ve všech směrech a jsem moc šťastná, že jsem ho měla možnost poznat a že po něm naše Kesska odchovala překrásný a velice zdravý vrh, který stál opravdu za to. V únoru roku 2006 jsme si z Francie dovezli dalšího Finnova syna Michela (MCH JCH Ashbury Absolute Lover) a tento pes nám svými kvalitami také dokázal, že naše volba byla správná, stejně tak kvlity svého otce dokázal Míšův poloviční bratr Cavalier, vrhový sourozenec Windy, který, spíše než na výstavách, válí na honech – v současnosti je jedním z našich TOP pracovních psů a stejně jako Michel je i chovným psem. Bohužel Finn umřel jako poměrně mladý pes a tak už se mi ho nepodařilo dál ve svém chovu využít, což je velká škoda, protože si myslím, že by toho dokázal ještě hodně vylepšit a podržet svými kvalitami. I proto jsem se rozhodla udělat toto spojení po Windě a Kingovi, kde se jedná právě o liniovou plemenitbu na Finna, čili se posilují rysy této linie a já pevně věřím tomu, že přinesou hodně dobrého ve všech směrech a hodně si od tohoto spojení slibuji.